Kontakt

FUH "AUTORADWAN"

Jarosław Radwan

Korczyna 107A, 38-340 Biecz

 

sklep: 503548278

serwis: 509 893 461

Zwroty

Kupujący może zwrócić zamówiony towar w terminie do 10dni. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest otrzymanie tego samego towaru, nieużywanego, w stanie nienaruszonym, w oryginalnym opakowaniu (nie zniszczonym, nie pobrudzonym), wraz z dokumentem sprzedaży (paragon, faktura), który został dostarczony Kupującemu wraz z towarem. Jeśli dokument sprzedaży zawiera również inne, nie reklamowane przez Kupującego pozycje, zostanie on odesłany wraz z fakturą korygującą.

 

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", Kupujący może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10dni od daty odebrania przesyłki,po tym terminie zwrot jest możliwy do 20 dni  od daty zakupu,jednak zwracane jest 90% kwoty ze względu na koszty logistyczne i manipulacyjne.
Jeżeli po otrzymaniu towaru Kupujący znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia, powinien odesłać go przesyłką pocztową.

 

W przypadku reklamacji niezbędne będzie wypełnienie formularza - zgłoszenia reklamacyjnego, którego druk, po uprzedniej informacji od Kupującego, zostanie do Niego wysłany pocztą elektroniczną (e-mail). 
Reklamacja zostanie rozpatrzona maksymalnie do 14 dni roboczych, z zachowaniem wszelkich przepisów prawa polskiego dotyczących reklamacji oraz innych przepisów, w tym ustawy z dnia 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", jak również ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 roku. 
Zwrot towaru następuje na koszt Kupującego. W przypadku otrzymania uzasadnionej reklamacji, towar zostanie wymieniony na nowy lub kwota brutto za reklamowany towar zostanie zwrócona Kupującemu w terminie do 14 dni roboczych. 
Sprzedający nie przyjmuje żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem, ani na koszt Sprzedającego