Kontakt

FUH "AUTORADWAN"

Jarosław Radwan

Korczyna 107A, 38-340 Biecz

 

sklep: 503548278

serwis: 509 893 461

Wysyłka

 

 

 

 

Sprzedający zobowiązuje się dołożyć wszelkich starań, aby wysyłka towaru nastąpiła w możliwie najkrótszym terminie, jednak ze względu na szeroką gamę oferowanego asortymentu, jak również konieczność precyzyjnego doboru i sprawdzenia przez Sprzedającego zamówionego towaru, każde zamówienie otrzymane w formie pisemnej, musi zostać potwierdzone przez Sprzedającego najpóźniej w ciągu 24 godzin roboczych od momentu jego otrzymania.

 

Z chwilą potwierdzenia zamówienia przez obie strony, dochodzi do zawarcia umowy kupna - sprzedaży. Za potwierdzone uważa się zamówienie o statusie: „W trakcie realizacji" lub potwierdzone przez sklep w inny sposób.Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zlecenia bez podania przyczyny.

 

Czas realizacji zamówienia czyli wysłania paczki zależny jest od dostępności danego produktu . Standardowo wynosi on do 24h od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia.

 

Sprzedający zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie. W takim przypadku Kupujący zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany, a Sprzedający, po podaniu terminu dostawy, winien uzyskać akceptację Kupującego w tym zakresie (możliwe również odstąpienie od umowy i zwrot pieniędzy jeśli zostały wpłacone).

 

Część oferty sklepu www.autoradwan.pl sprzedawana jest na zasadzie pośrednictwa pomiędzy hurtownikiem/importerem/ producentem a klientem, dlatego też oferta przedstawiona na stronie www.autoradwan.pl nie jest odzwierciedleniem stanów magazynowych i nie może stanowić podstawy do roszczeń wobec sprzedawcy. Oferta nie jest ofertą handlową wg Kodeksu Cywilnego.

 

Sklep internetowy www.autoradwan.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów występujących w ofercie, wprowadzania nowych towarów oraz modyfikacji istniejących. Zmiany cen nie dotyczą zamówień będących w trakcie realizacji, które zostały już ostatecznie potwierdzone.